hakkımızda

Dürüst Ticaret, tüm beşeri ve ticari ilişkilerde, adil ve tutarlı davranmak, aynı zamanda verilen sözlere bağlı kalmaktır. Memnun müşteri, zamanında tam ve doğru bilgilendirilmiş; talep edilen nitelik ve nicelikteki ürünleri vaktinde karşılanmış; zaman ve kar dengesinden tatmin olmuş, müşteri potansiyeli oluşturmaktayız. Referanslarımız da görüldüğü gibi her biri, birbirinden değerli kurum ve kuruluşların kilometre taşı olan yatırımlarında, müşterilerimiz YILMAZ ELEKTRİK DANIŞMALIĞI‘nı tercih etmişlerdir. Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini önemseyen büromuzun, kaliteden ödün vermeden maliyetleri kontrol altında tutmaya, tüm iş süreçlerinde yaratıcılık ve esneklik öneminin bilinciyle verimli ve etkin çıktılar elde etmeye özen gösterir.
Bu çabamız bizleri TSE, ISO, CE ve GOST gibi kalite belgeleriyle taçlandırmaktadır. Şirketimiz, misyonuna uygun olarak her iş bölümünün kendi hedef, strateji ve performans göstergelerinin belirlenmesini sağlar, böylece geleceğe daha emin adımlarla ilerler ve başarısını kalıcı kılmaya gayret gösterir. Deneyimli ve uzman kadromuz, sektörümüzde kendi teknolojisini geliştiren bir gayretle, süreklilik arz eden araştırma ve geliştirme projelerine imza atmaktadır.

Müşterilerimizin, ürün, kalite ve maliyet alanında gelecek ihtiyaçlarına da aynı düzeyde hizmet verebilmek için sektörümüzü, yerel ve uluslararası pazarlarda sürekli izlemekte ve yenilikçi çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sizlerle birlikte profesyonel çalışmalarımıza devam etmekle birlikte sektörümüzde kalıcı ve çözüm odaklı çalışmalarımızla güven inşa etmeye devam edeceğiz.

“Daha güvenilir yaşam alanları oluşturmak, elektrik ve mühendislik projelerindeki birikimlerimizi, tecrübelerimizi kurumsal yapıya kavuşturmak ve sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktayız.”
  • 2010

    kuruluş

    2010 yılında ABDULLAH YILMAZ tarafından Tormak Sanayi Sitesinde kuruldu. Bir dönem elektrik ürünleri üzerine satış yapıldı ve şimdi yeni yerimiz GİYİM SANATKARLARI İŞ TİCARET MERKEZİ'inde ELEKTRİK PROJELERİ konusunda danışabileceğiniz uzman bir ekiple karşınızdayız.

yardıma mı ihtiyacınız var ?

Elektrik projesi konusunda ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler üretebilmemiz için bizimle iletişime geçin.

Sizinle çalışmak çok güzeldi. Tekrar çalışmak ümidiyle. Teşekkürler.

placeholder
Selcen
Founder & CEO, Arcade Systems

Elektrik projesi konusunda uzman bir ekibe mi ihtiyacınız var ?